
Червоний лаковий жіночий гаманець маленького розміру з монетницею ST AE 219
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-405-10
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей витончений портмоне - ідеальний аксесуар для сучасної жінки, яка цінує якість та стиль. Виготовлений із якісної натуральної шкіри, яка надає йому вишуканого зовнішнього вигляду та обіцяє довгий термін служби. Модель декорована тисненням під крокодила і покрита лаком, завдяки цьому має привабливий блиск. Фіксується модель за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше за класичний варіант на кнопку. Усередині знаходяться два відділення для купюр, дві прилеглі кишені та шість секцій для пластикових карток. На зовнішній стороні розташована зручна монетниця на кнопці. Цей гаманець - це не тільки практичний аксесуар для зберігання грошей, але й стильний елемент, який підкреслить вашу індивідуальність та гарний смак! Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴











