
Компактний жіночий шкіряний гаманець з монетницею світло-коричневий Marco Coverna
700 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-484-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний і практичний гаманець виготовлений з якісної натуральної шкіри, гладкої і приємної на дотик. Складається втричі і застібається за допомогою металевої кнопки. Має три відсіки для паперових грошей(один на змійці), сім відділень для карток (одне прозоре) та одну невелику прихований кишенею збоку. Для копійок є велика, зручна, металева монетниця на застібці клямці, яка знаходиться з зовнішньої сторони. Модель представлена в різних кольорах. Якщо Ви шукаєте маленький, компактный та якісний гаманець придивіться до цієї моделі уважніше. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 700 ₴









