
Компактний жіночий гаманець червоного кольору подвійного складання ST 34
850 ₴
- В наявності
- Код: 1927-554-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перед Вами відмінний жіночий гаманець, що поєднує компактність і функціональність, складається вдвічі і фіксується на кнопку. Модель виготовлена з якісної натуральної шкіри, яка відмінно носиться протягом тривалого часу. Всередині знаходяться три відділення для паперових грошей, дві приховані кишені, сім секцій для пластикових карток, прозоре вікно для документа та монетниця для копійок. Гаманець чудово виглядає і приємно лежить у руці, а красивий червоний колір додасть у будь-який образ нотки жіночності і неперевершеного чарівності! Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно цей гаманець і багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴








