
Чорний лаковий шкіряний жіночий гаманець на багато карток ST S8001A
1 250 ₴
- В наявності
- Код: 1927-458-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець середніх розмірів з відмінним функціоналом та презентабельним зовнішнім виглядом. Лицьова сторона прикрашена шкіряним лакованим візерунком під рептилію. У моделі дуже красиво виглядає золотиста фурнітура – фірмовий значок, застібка монетниці та кнопка для фіксації. Портмоне має багато відділень для купюр та пластикових карток (дві прозорі для документів). Модель досить компактна, чудово виглядає і приємно лежить у руці. Такий гаманець стане чудовим подарунком для будь-якої жінки, незалежно від віку. Аксесуар представлений у різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Застібка | Кнопки |
| Товщина | 35 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 250 ₴











