-21%


Маленький шкіряний жіночий рюкзак червоного кольору Grande Pelle 776660
3 500 ₴
2 750 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-200-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак виготовлений виключно з цільної італійської гладкої шкіри. Поєднує в собі мінімалізм і функціональність. Вся фурнітура вищої якості ідеально поєднується з вишуканою шкірою. Завдяки цьому виріб має високу зносостійкість і благородний зовнішній вигляд. Модель компактна, має одне основне відділення, одну внутрішню та одну зовнішню кишеню на блискавці. На лицьовій стороні знаходиться стильний логотип з назвою бренду. Сумка зручно носитися на одному плечі або на двох, як рюкзак, за допомогою довгого шкіряного ремінця. Лаконічність форми і мінімалістичність дизайну робить сумку відмінним подарунком для дівчини з будь-яким стилем. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Глибина | 7.5 см |
| Висота | 21.5 см |
| Ширина | 17.5 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 750 ₴










