
Стильна чоловіча шкіряна сумка месенджер Marco Coverna 7702-1A
3 400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-019-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повсякденна сумка вертикального типу з плечовим ременем з нової колекції Marco Coverna, виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, що допоможе надовго зберегти гарний зовнішній вигляд сумки. Розмір сумки дозволяє розмістити не тільки дрібні особисті речі, а й блокнот або планшет. Лаконічність форми і мінімалістичність дизайну робить сумку відмінним подарунком для чоловіка з будь-яким стилем. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
структура
- два основних відділення на блискавці;
-Два додаткові відділення всередині ;
- Одне додаткове зовнішнє відділення на блискавці;
-Одне додаткове зовнішнє відділення на магніті .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 400 ₴











