-14%


Стильна чоловіча шкіряна сумка планшетка на блискавці Marco Coverna MC 6954-1
3 500 ₴
3 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-003-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Повсякденна сумка вертикального типу з плечовим ременем від Marco Coverna. Модель виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, це гарантує, що виріб буде слугувати дуже довго. Відмінний варіант чоловічої сумки на кожен день. Для особистих речей передбачено одне основне відділення на блискавці та три додаткові кишені, всередині знаходиться якісна міцна підкладка. Лаконічність форми і мінімалістичність дизайну робить сумку відмінним подарунком для чоловіка з будь-яким стилем. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
структура
- основне відділення на блискавці;
-кишеня на блискавки всередині;
- відкрита кишеня всередині;
-кишеня на блискавці на зворотному боці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 000 ₴









