
Кожаная сумка слинг рюкзак на одно плечо Marco Coverna MD 6636 black
3 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-011-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча горизонтальна сумка з нової колекції Marco Coverna, виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, що допоможе надовго зберегти гарний зовнішній вигляд сумки. Модель являє собою зручний аксесуар для повсякденних речей. Основне відділення одне, закривається на блискавку. Всередині та зовні знаходяться додаткові кишені для різних дрібниць. Плечовий ремінь можна підлаштувати під праву або ліву руку. Дуже практична модель зі стильним дизайном, який ідеально підійде сучасному чоловікові. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
структура
-основне відділення на блискавці;
-кишеня на блискавці всередині;
- відкрита кишеня всередині;
- три кишені на блискавці ззовні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 700 ₴








