
Великий чоловічий шкіряний клатч на блискавці з кишенею для телефону ST 8700
2 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-020-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний і місткий чоловічий клатч, виготовлений з якісної натуральної шкіри, що додає йому елегантності та витонченості. Має одне основне відділення, яке закривається блискавкою і всередині себе має додаткові відсіки та кишеньки. Ззовні має два додаткові відділення, одне блискавці, друге з клапаном на магніті. Модель без проблем вміщує гроші, телефон, документи, ключі та інші дрібниці. Носиться клатч як просто в руці, так і за допомогою шкіряного наручного ремінця. Аксесуар стане незамінним супутником ділового чоловіка і може бути прекрасним варіантом подарунка. Купити комфортно і безпечно можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
структура
- одне основне відділення на блискавці;
- одна кишеня на блискавці всередині;
- дві відкриті маленькі кишені всередині;
- кишеня на блискавці на зовнішніій стороні;
- відділення з клапаном на магніті на зовнішніій стороні;
- один знімний наручний ремінець.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Стать | Чоловічий |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 50 мм |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Клатч |
- Ціна: 2 500 ₴






