
Горизонтальна чоловіча шкіряна сумка з ручкою на блискавці Marco Coverna 7711-1A
3 800 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-019-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча горизонтальна сумка з нової колекції Marco Coverna, виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, що допоможе надовго зберегти гарний зовнішній вигляд сумки. Модель досить містка має два основні автономні відділення та невелику кишеню на блискавці. Сумка вміщує планшет, блокнот, ключі, документи, портмоне та інші дрібниці. Для носіння передбачена ручка та плечовий ремінь. Сумка зможе доповнити діловий костюм або прикрасити повсякденний образ. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
структура
-два відділення на блискавці;
-кишеня на блискавки всередині;
- відкрита кишень;
-кишеню на кнопці;
-кишеня на блискавці на зворотному боці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 800 ₴








