
Бірюзовий маленький жіночий гаманець на магнітах Marco Coverna MC 2-2068
825 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-652-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель гармонійно поєднує в собі відразу кілька кольорів. Ззовні використовується два основні кольори - червоний та синій. Усередині поєднуються різні за кольором шкіряні вставки. Виглядає дуже оригінально та стильно. Функціонал гаманця так само порадує Вас. Основна частина фіксується за допомогою магніту, має три основних відділення для купюр(одне на блискавці) та шість секцій для пластикових карток(одна прозора). Ззовні розташована зручна широка монетниця на блискавці. Гаманець виготовлений з високоякісної натуральної гладкої шкіри з легким глянцем, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. Модель дуже компактна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бірюзовий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 825 ₴










