
Коричневий шкіряний чоловічий ремінь під джинси 40мм ST Leather
800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-894-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей ремінь сподобається Вам не тільки своїм зовнішнім видом, але і високою якістю. Для його виготовлення використовувалася дуже міцна турецька шкіра, яка пройшла спеціальну обробку. Ви можете носити його кожен день і бути впевнені в тому, що він Вас не підведе. При бажанні ви з легкістю зможете вкоротити ремінь до потрібного розміру. Сучасний висококласний аксесуар для стильних і яскравих чоловіків. модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей ремінь та багато інших можна в нашому магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 115 - 125 см. |
| Длина ремня | 1200 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Колір | Коричневий |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 111-120 см |
- Ціна: 800 ₴





