
Стильний широкий чоловічий шкіряний ремінь чорного кольору 40мм ST Leather
850 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-823-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри високої якості, це гарантує, що ремінь прослужить вам багато років. Поверхня полотна, чорна однотонна, чудово поєднується з синіми нитками, виглядає дуже стильно. Пряжка хромована, з класичної застібкою. Ремінь має функцію регулювання довжини, зайві сантиметри можна легко прибрати. Такий аксесуар просто необхідний в гардеробі кожного чоловіка. Модель є досить універсальною у використанні і відмінно підійде як для важливих подій, так і для повсякденного життя. Хороший вибір для подарунка чоловікові. Купити безпечно та комфортно цей ремінь та багато інших можна в нашому магазині
https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Джинсовий (casual) |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 125 - 130 см. |
| Длина ремня | 130 мм |
| Ширина ремня | 38 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 850 ₴






