
Стильна жіноча сумка на пояс бордового кольору з гладкої шкіри Grande Pelle 743661
3 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-009-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна та функціональна сумка бананка для сучасних та активних людей. Внутрішній простір обладнано зручною кишенею, що ідеально підходить для зберігання різних дрібничок. На тильній стороні виробу також є додаткова кишеня, що забезпечує швидкий доступ до найважливіших речей. Елегантний та універсальний дизайн бананки дозволяє носити її як з повсякденним одягом, так і з формальнішими вбраннями, додаючи нотку елегантності та практичності вашому образу. Модель виконана з натуральної італійської шкіри найвищої якості, виготовляється вручну з цільного шматка шкіри руками досвідченого майстра. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень | 2 |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Бордовий |
| Довжина | 25 см |
| Висота | 15 см |
| Товщина | 5 см |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Бананка |
| Відділення | 1 основний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 70 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Форма | Трапеція |
| Стиль | Casual |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 3 000 ₴











