
Елітна напівкругла дорожня сумка з вінтажної шкіри Grande Pelle 760120
8 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-104-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня Grande Pelle поєднує в собі мінімалізм і функціональність. Вся фурнітура вищої якості ідеально поєднується з вишуканою вінтажною шкірою (Crazy Horse). У сумці немає картону, немає підкладкових тканин, форма виробу зберігається завдяки пружності самої цільної шкіри. Завдяки цьому виріб має високу зносостійкість та презентабельний зовнішній вигляд. Всередині одне містке відділення, закривається на блискавку та дві кишені на застібках по бокам. Модель має дві міцні шкіряні ручки, для зручного носіння в руках та шкіряний ремінь для носіння через плече. Сумка відмінно підійде як діловий супутник у подорож або відрядження, також багато чоловіків купують цю модель як сумку для спортзалу. Виготовляється вручну з цільного шматка шкіри руками досвідченого майстра. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 3 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 55 см |
| Глибина | 24 см |
- Ціна: 8 000 ₴










