
Червоний шкіряний гаманець картхолдер ручної роботи Grande Pelle Topolino
600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виріб виготовлено з натуральної шкіри найвищої якості рослинного дублення. Своїм функціоналом і компактністю може дати фору багатьом моделям портмоне та зажимів. Зовні має три секції для пластикових карток, а всередині кишеню на блискавці для зберігання монет та купюр (в згорнутому вигляді). Поміститися в будь-яку кишеню, навіть в найменшу сумочку. З кожним роком в грошовий оборот вводять все більше монет і якщо Вам набридло їх втрачати, тоді цей виріб створений для Вас! Дана модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кардхолдер з затискачем для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴








