
Шкіряний гаманець без застібки ручної роботи Grande Pelle (унісекс)
750 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-651-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактне шкіряне портмоне горизонтального типу без фіксації Grande Pelle. Модель виготовлена в коричневому кольорі з натуральної вінтажної шкіри Crazy horse, по краю прошита вощений ниткою. Портмоне порадує Вас максимально простою структурою, адже всередині є тільки одне відділення для купюр три секцій для пластикових карток та зручна монетниця. Відсутність великої кількості кишень зробило портмоне компактним і тонким. На лицьовій стороні є фірмове тиснення з логотипом бренду Grande Pelle. Дана модель представлена в різних кольорах. Приємним доповненням до гаманця Стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 750 ₴








