
Компактний шкіряний жіночий гаманець на блискавці червоного кольору ST Leather 390
1 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-452-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей жіночий гаманець компактного розміру ідеально підходить для стильних і практичних жінок. Він виконаний з високоякісної натуральної шкіри, що має високу міцність. Зовні гаманець оформлений у насиченому червоному кольорі, що надає йому яскравості.Зі зручностей аксесуар має два відділення для купюр, шість секції для карток, чотири приховані кишені, прозоре вікно для документа та монетниця на кнопці. Модель досить функціональна, чудово виглядає і приємно лежить у руці. Поставляється гаманець в оригінальній фірмовій коробці, що гарантує його справжність і робить його чудовим подарунком для себе або для когось особливого. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 100 ₴










