-20%


Гарний рожевий жіночий шкіряний гаманець на кнопці та змійці Guxilai
500 ₴
400 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-482-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита з натуральної шкіри з природною фактурою. Гаманець місткий і при цьому досить компактний, складається з двох автономних частин. Перша закривається на кнопку, має чотири прилеглі та одну широку кишеню для купюр та тринадцять секцій для пластикових карток (одна прозора). Друга частина на блискавці для телефону, копійок або інших дрібниць. Модель відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності та індивідуальності будь-якій дівчині. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guxilai |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Рожевий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 400 ₴










