
Шкіряний гаманець клатч на магнітах і блискавці Grande Pelle Elegante
2 425 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-629-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портмоне виготовлено з натуральної італійської шкіри рослинного дублення. Відрізняється високою функціональністю та презентабельним зовнішнім виглядом. Усередині розташовані два відділень для купюр, одна прихована кишеня на блискавці, шість секцій для пластикових карт, однієї зовнішньої кишені на блискавці та однієї прилеглої. За бажанням, всередині можна поміститися мобільний телефон і портмоне служитиме як невеликий клатч. Закривається портмоне за допомогою навісного клапана з прихованим магнітом. На лицьовій стороні виріб прикрашено фірмовим логотипом. Дана модель представлена в різних кольорах. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Ширина | 105 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Унісекс |
| Вид шкіри | Гладка шкіра |
| Застібка | Магнітна |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 2 425 ₴











