
Силіконова обкладинка на права або ID паспорт
10 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1927-807-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силіконовий холдер для пластикової карти. Тонкий, маленький, зручний (плотність 150мкн). Прозорий з обох боків. Ідеально підходить для нового паспорта ID, водійських прав, студентських та всіх видів банківських або безконтактних карт. Купити швидко та безпечно дану обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Матеріал | ПВХ |
| Стать | Унісекс |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
| Стан | Новий |
- Ціна: 10 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.






