
Маленька чоловіча барсетка через плече чорного кольору з гладкої шкіри Grande Pelle 751610
3 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-017-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишуканий дизайн не залишить Вас байдужими. Сумка вигтовлена в досить маленькому форматі, але при цьому зберігає стильність і витонченість. Модель виділяється неординарним дизайном, унікальністю пошиття з цільного шматка натуральної італійської шкіри рослинного дублення. Закривається на магнітну застібку, має одне основне відділення та два додаткових на блискавці. Аксесуар ідеально підійде в якості подарунка сучасному чоловікові, так як зможе доповнити діловий костюм або прикрасити повсякденний образ. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 235 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 700 ₴








