
Шкіряна чоловіча наплічна сумка на магнітах ручной роботы Grande Pelle
4 150 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-015-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Месенджер Grande Pelle виконана виключно з натуральної цільної шкіри. Поєднує в собі мінімалізм і функціональність. Вся фурнітура вищої якості ідеально поєднується з вишуканою шкірою. У сумці немає картону, немає підкладкових тканин, форма виробу зберігається завдяки пружності самої цільної шкіри. Завдяки цьому виріб має високу зносостійкість та презентабельний зовнішній вигляд. Складається модель з одного основного відділення, однієї кишені всередині відкритого типу, одного кільця для кріплення ключів, однієї кишені під клапаном на блискавці та зовнішньої кишені на задній стінці. Аксесуар зручно закривається на клапан з магнітом. Носитися за допомогою ремінця з функцією регулювання довжини. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 150 ₴









