-17%


Шкіряна чоловіча сумка слінг кобура на блискавці PS Leather
1 500 ₴
1 250 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-013-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена виключно з натуральної шкіри високої якості. Поєднує в собі мінімалізм і функціональність. У сумці немає картону, немає підкладкових тканин, форма виробу зберігається завдяки пружності самої цільної шкіри. Завдяки цьому виріб має високу зносостійкість та презентабельний зовнішній вигляд. Модель надтонка, вона легко приймає форму Вашого тіла, що дозволяє носити її не тільки поверх одягу, а й під ним. Складається модель з одного основного відділення на блискавці та додаткової кишені, які зручно закриваються за допомогою блискавки. Аксесуар зручно носитися за допомогою ремінця з функцією регулювання довжини. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 3 |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стиль | Casual |
- Ціна: 1 250 ₴






