
Красивий жіночий гаманець білого кольору з фіолетовими квітами Qian Xi Lu
550 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-304-1
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик, має красивий колір і зручну фіксацію на кнопці. Основа виконана з натуральної шкіри, ззовні покритий лаковим покриттям, яке захищає гаманець від вологи і дуже гарно витираєттся від забруднення. Всередині знаходиться два відділення для паперових грошей, десять секцій для пластикових карток та прозоре віконце для документу. Для монет є спеціальне велике зручне відділення, розділене перегородкою. Модель досить функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Відрізняється красивим зовнішнім виглядом. Додасть стильності та індивідуальності будь-якій жінці. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qian Xi Lu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Білий |
| Застібка | Кнопки, Кліпси |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 550 ₴








