-15%


Жіночий шкіряний компактний гаманець із бантом Salfeite
1 000 ₴
850 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-492-10
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з високоякісних матеріалів, які відмінно носяться протягом тривалого часу. Структура гаманця проста і зручна, складається в три складання. Даний аксесуар займає небагато місця всередині жіночої сумочки, незважаючи на компактні розміри модель функціональна. Всередині розташовано три відділення для паперових грошей(одне на блискавці), знайшлося місце секціям під пластикові картки (вісім, одна прозора) та прихованим кишенях для чеків та інших дрібниць. Для монет передбавлена окрема кишеня на металевій клямці. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Додасть стильності і індивідуальності будь-якій жінці. Аксесуар виконаний з натуральної шкіри в класичному коричневому кольорі. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | F. Salfeite |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴








