Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішня сторона гаманця декорована красивим квітковим малюнком, є металева вставка в нижній частині. Всередині передбачено три широкі відділення під купюри, п'ять секцій для пластикових карток, одна з яких прозора - для документів. У перегородці передбачено відділення на блискавці, є монетниця на клямці. На зворотному боці знаходиться додаткова кишеня на блискавки. Гаманець зручно фіксується на магнітну кнопку. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність та практичність аксесуара. Комфортно і безпечно купити дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Фіолетовий |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Виробник | Kivi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 300 ₴











