
Коричневий гаманець на блискавці із натуральної шкіри Marco Coverna MC-7002-8
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 1927-645-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з натуральної шкіри найвищої якості (шкіра м'яка, приємна на дотик), має класичний коричневий колір і зручну фіксацію на блискавці. Модель порадує Вас дуже простою і зручною структурою. Усередині по центру розміщені секції для зберігання купюр, в перегородці є кишеня на блискавці для копійок, а з боків передбачені відділення для пластикових карток. Ззовні кріпиться наручний ремінець, що дає можливість використовувати аксесуар як клатч. Модель дуже функціональна (підходить чоловікам та жінкам) і стане чудовим подарунком на будь-яке свято Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Клатч |
| Стать | Унісекс |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Застібка | Блискавка |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Коричневий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Стан | Новий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 1 150 ₴







