Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виконана з якісної еко шкіри. Гаманець закривається блискавкою, в середині якого можна розмістити необхідні в повсякденному житті речі. Має вісім секцій для пластикових карток, три широкі відділення та два прилеглі. Крім відкритих відділень, є закрита кишеня на блискавці, для монет або більш цінних речей. При необхідності дозволяє розмістити Ваш телефон, паспорт та інші документи. Для носіння передбачена не тільки ручка для долоні, але і ремінець для руки. Лаконічність форми робить портмоне відмінним подарунком для чоловіка, що любить спокійну класику. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MD |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 625 ₴








