
Чоловічий шкіряний клатч на блискавці та магнітах з блоком для карток ST 275
1 800 ₴
- В наявності
- Код: 1927-646-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітний аксесуар турецького виробництва, закривається на блискавку та магніти. Виготовлений з якісної натуральної шкіри, що гарантовано, прослужить Вам дуже довго. В даній моделі знаходиться два автономних відділення. Перше закривається прихованими магнітами, всередині знаходяться відділення для паперових грошей та секції для пластикових карток, одна прозора. Друге - на блискавці, має дві широкі кишені та монетницю. Дане портмоне зручно носить, як просто в руці, так і на спеціальному запястном ремінці (йде в комплекті). Гаманець має презентабельний зовнішній вигляд, ідеально буде поєднуватися під класичний гардероб. Приємним доповненням до гаманця стане красива подарункова упаковка. Купити безпечно цей гаманець та багато інших, можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 800 ₴









