
Коричневий жіночий шкіряний гаманець середнього розміру з монетницею на блискавці ST 634
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927-442-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель класичного дизайну, виготовлена в класичному коричневому кольорі, закривається з фіксацією на кнопку. Усередині зосереджений весь необхідний функціонал. Для паперових грошей є чотири секції, в перегородках між ними вшиті кишені на блискавці. Для пластикових карток передбачено одинадцять відділень(одне прозоре), є прихована кишеня. Зовні на звороті є додаткова кишеня на блискавці. Гаманець пошитий з якісної натуральної шкіри, декорований значком з логотипом бренду. Якщо Ви шукаєте зручний, практичний і якісний гаманець, обов'язково зверніть увагу на цю модель краще. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 100 ₴











