
Шкіряна обкладинка на закордонний паспорт синього кольору PS Leather
175 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-734-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри. Зі зворотного боку шкіряні клапани для кріплення паспорта. Паспортна обкладинка збереже важливий документ в цілості й неушкодженості на тривалий термін. Підходить для паперового українського та закордонного паспорта (біометричного). Модель представлена в чорному та синьому кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lida |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Свиняча шкіра |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Андріївський узвіз |
- Ціна: 175 ₴






