
Стильна обкладинка на паспорт із натуральної шкіри коричневого кольору ST Leather
400 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-723
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, закривається за типом книжечки, без фіксації. Усередині по краях передбачені шкіряні вставки, які надійно фіксують паспорт всередині. Сама обкладинка виконана з тисненням під крокодила, що надає їй стильності та елегантності. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Красива та практична обкладинка - це універсальний подарунок! Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Андріївський узвіз |
- Ціна: 400 ₴






