-12%


Солідна шкіряна обкладинка для документів водія бордового кольору Albatros 3894
800 ₴
700 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-784-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка бренду Albatross, виготовлена з натуральної гладкої шкіри найвищої якості. Має красивий бордовий колір, складається вдвічі без фіксації. Всередині знаходиться чотири секції для пластикових карток, два міні відділення для сім карти, прозоре вікно для документа або фотографії та прихована кишеня для інших дрібничок. Також обкладинка має змінний комплект прозорих файлів для водійських документів різного типу. Зовнішній вигляд дуже презентабельний. Лаконічність форми та мінімалістичність дизайну роблять дану модель відмінним подарунком для чоловіка з будь-яким стилем. Безпечно купити цей аксесуар та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Albatross |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кількість прозорих відділень | 6-10 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 700 ₴









