
Шкіряний гаманець затискач для купюр із монетницею ручної роботи Grande Pelle
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-552-8
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, дуже зручно лежить в руці і відмінно виглядає. Малий розмір робить його зручним і функціональним рішенням для зберігання купюр. Також в ньому передбачена зручна монетниця, дві прилеглі кишені та дві секції в які вміщається до десяти пластикових карток. Аксесуар відмінно підходить як жінкам, так і чоловікам. Володарі такого гаманця, неодмінно оцінять зручність, практичність та зовнішній вигляд. Модель виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно даний зажим та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴











