
Червоний лаковий маленький жіночий гаманець на магнітах із монетницею ST AE 403
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 1927-462-10
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лаковий гаманець червоного кольору підкреслить Ваш вишуканий смак і подарує приємні моменти у використанні. Гаманець виготовлений з натуральної телячої шкіри. Модель декорована тисненням під крокодила, і покрита лаком, завдяки цьому має привабливий блиск. Складається втричі і застібається за допомогою прихованих магнітів. Має два відділення для паперових грошей, сім секції для пластикових карток (одна прозора) та окрему кишеню на магнітній застібці з зовнішньої сторони. Декорований красивим фірмовим значком, упакований в коробочку від виробника. Якщо Ви шукайте зручний, компактний, красивий та якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 100 ₴











