-25%


Красивий глянсовий жіночий гаманець із натуральної шкіри бордового кольору Beth Cat
800 ₴
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-496-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Гладкий, приємний на дотик, має красиве лакове покриття і зручну фіксацію. Внутрішній розворот відкриває доступ до вмісту - чотири відділення для купюр, чотири секцій для пластикових карток, кишеня на змійці та велика зручна монетниця кліпса. Головним особливістю моделі є дуже зручна система фіксації, за допомогою металевої застібки. Гаманець пошитий з якісної натуральної шкіри, декорований вставками зі шкіри червоного та синього кольорів. Якщо Ви шукайте зручний, практичний і якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BETH CAT |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Клямка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴








