
Шкіряний чоловічий гаманець подвійного складання для грошей та карток Marco Coverna M 103
900 ₴
- В наявності
- Код: 1927-534-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий класичний гаманець від бренду Marco Coverna. Виготовлений з якісної натуральної шкіри - це гарантує, що він прослужить довго. Виріб складується пополам та фіксується за допомогою кнопки. Усередині гаманця є два основних відділення під купюри, кишеня на блискавці в задній стінці, монетниця на кнопці, вісім секцій для пластикових карток, а також два прозорих віконця для документів. Володарі такого портмоне, неодмінно оцінять зручність та практичність аксесуара. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴











