Новинка


Яскрава жіноча обкладинка для ID паспорта з файлами
100 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-708-7
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з еко шкіри хорошої якості, закривається за типом книжечки, без фіксації. Усередині передбачено шість секції для пластикових карток. Дана модель підходить як на id паспорт, так і на будь-який інший документ розміром під пластикову картку. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Матеріал | ПВХ |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Червоний |
| Кількість відділень | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість прозорих відділень | 5 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 100 ₴





