
Маленька обкладинка на Id пластиковий паспорт та права з файлами
100 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-708-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з еко шкіри, закривається за типом книжечки, без фіксації. Усередині передбачено шість секції для пластикових карток та одне складення відділення для страховки або прописки. Дана модель підходить як на id паспорт, так і на будь-який інший документ розміром під пластикову картку. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість відділень | 5 |
| Кількість прозорих відділень | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 100 ₴









