-23%


Червоний жіночий гаманець на блискавці з тисненням під крокодила
325 ₴
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-301-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з еко шкіри, виглядає дуже красиво і незвично. Завдяки тисненню під змію виходить красивий об'ємний малюнок, закривається блискавкою має середні розміри. Усередині знаходиться три місткі відділення для купюр, дві прилеглі кишені, вісім секцій під пластикові картки та відділення для монет на змійці. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horton |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
- Ціна: 250 ₴





