-14%


Жіночий гаманець на блискавці з квітковим принтом білого кольору NA
350 ₴
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-301-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з еко шкіри, закривається блискавкою має середні розміри та ремінець на руку, можна використовувати як клатч. Виглядає дуже красиво і незвично, завдяки красивому об'ємному малюнку. Усередині знаходиться три місткі відділення для купюр, дві прилеглі кишені, вісім секцій під пластикові картки та відділення для монет на змійці. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horton |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 300 ₴









