
Стильний чоловічий шкіряний ремінь Grande Pelle Rullo (тертий шоколад)
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-816
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з цільної смуги натуральної італійської шкіри, абсолютно оригінальна позиція. Оригінальна пряжка італійської серії має декоративний ролик, проклеєний шматочком шкіри, позиція в Україні представлена тільки в моделях GRANDE PELLE. Класичний італійський стиль без надмірностей дозволяє носити цю модель під найрізноманітніші стилі одягу. Якщо Ви хочете зробити гарний подарунок чоловікові, то такий ремінь стані відмінним вибором, оскільки він не тільки красивий, але і незрівнянний у своїй якості і практичності. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей ремінь та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 115 - 125 см. |
| Длина ремня | 120 мм |
| Ширина ремня | 38 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Колір | Бежевий |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 111-120 см |
- Ціна: 1 000 ₴









