
Класичний брючний чоловічий ремінь-автомат із натуральної шкіри в чорному кольорі PS Leather
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-821-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з цільної смуги натуральної італійської шкіри найвищої якості. Полотно гладке, не має декоративних елементів та оформлене у чорному кольорі. Пряжка чорна, металева з автоматичною фіксацією. Для більш надійної фіксації ременя на поясі є один металевий тримач та один шкіряний тримач біля пряжки. Ремінь має універсальну ширину 35 мм і підійде як до класичного стилю одягу, так і для повсякденного носіння. Якщо Ви хочете зробити хороший подарунок чоловікові, то такий ремінь стане відмінним вибором, оскільки він не тільки красивий, але і незрівнянний у своїй якості і практичності. Купити безпечно та комфортно цей ремінь та багато інших можна в нашому магазин https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 115 - 125 см. |
| Длина ремня | 1250 мм |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка автомат |
| Колір | Чорний |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 1 000 ₴





