
Чорний шкіряний чоловічий ремінь під джинси Shvigel
950 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-828-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний чоловічий ремінь, чорного кольору, виготовлений із цільного полотна натуральної шкіри високої якості. Ремінь оснащений красивою, добротною пряжкою жовтого кольору, чудово підходить під джинси. Якість ременя дуже висока, не залишить байдужим будь-якого чоловіка. Такий ремінь стане першокласним подарунком і прикрасою для кожного сучасного чоловіка. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Класичний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 102 - 108 см. |
| Длина ремня | 110 мм |
| Ширина ремня | 35 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 111-120 см |
- Ціна: 950 ₴







