
Шкіряна обкладинка на посвідчення "Національна гвардія" з відділенням для жетону (на книжечку)
500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-714-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри високої якості. З внутрішньої сторони хнаходиться прозоре відділення для документу. Від втрати документа може страхувати ланцюжок, для цього на згині обкладинки є два отвори. З іншого боку обкладинки обладнаний відсік для кріплення жетону. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі від українських майстрів. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Обкладинка |
- Ціна: 500 ₴











