
Маленький лаковий жіночий гаманець з натуральної шкіри чорного кольору Nicole
800 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-568-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончений жіночий гаманець не великого розміру, дуже високої якості. Виготовлений з натуральної шкіри і покритий лаком, гарний візерунок під шкіру крокодила виділяє його серед інших. Модель вийшла дуже компактною з мінімальним наповненням. Всередині знаходиться два відділення для купюр (одне на блискавці), вісім секції для пластикових карток (одна прозора) та монетниця для копійок. Компактні розміри дозволяють зручно тримати гаманець в руках. Жіночі фірмові гаманці Nicole завжди дуже високо цінувалися за свій дизайн, якість і практичність. Якщо Ви шукайте зручний, компактний і красивий гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nicole&Nicole |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Кліпси |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 800 ₴








