
Стильна обкладинка для автомобільних документів з вінтажній шкіри ST Leather
675 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-704-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості, закривається на кшталт книжечки без фіксації. Усередині знаходиться велике прозоре вікно (підходить на старі права), чотири секції для пластикових карток, відкидний клапан із прозорим відділенням, закрита прихована кишеня та набір прозорих вкладишів. Модель виглядає дуже солідно та презентабельно, а також дозволяє зберігати документи протягом багатьох років. Обкладинка виготовляється вручну із цілісного шматка шкіри руками досвідченого майстра у різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей аксесуар та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Ширина | 90 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 2 |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Авто документи |
| Кількість прозорих відділень | 11 |
- Ціна: 675 ₴








