
Чорний жіночий шкіряний гаманець клатч на блискавці з ремінцем Marco Coverna
2 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-318-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний гаманець є стильним і функціональним аксесуаром, який буде ідеальним доповненням до вашого образу. Він виготовлений з натуральної італійської шкіри найвищої якості, що надає йому елегантності та довговічності. Модель закривається на блискавичну застібку, яка забезпечує надійне закриття і впевненість у збереженні ваших цінних речей. Усередині знаходяться три широкі відділення для купюр, дві прилеглі кишені для чеків або інших дрібниць, вісім секцій для пластикових карток і відділення на блискавці в перегородці. На лицьовій стороні гаманця виконано фірмове тиснення, яке додає йому додатковий шарм і виразність. Чорний колір - це вибір, який ніколи не вийде з моди, що підкреслить вашу впевненість і класичний смак. Модель виглядає стильно та модно, підкреслюючи вашу індивідуальність! Постачається разом із фірменною коробкою, що робить його ідеальним подарунком. Купити безпечно цей портмоне та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Виробник | F. Salfeite |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 2 000 ₴









