
Жіночий шкіряний гаманець з візитницею з натуральної шкіри на магнітній застібці Marco Coverna
1 250 ₴
- В наявності
- Код: 1927-447-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний жіночий гаманець чорного від Marco Coverna. Матеріал – лише натуральна високоякісна шкіра. Оснащений двома автономними відділеннями (на магніті та на кнопці). Усередині п'ять відділень для паперових грошей (перегородки між ними зі шкіри), кишеня на блискавці (в одній із перегородок), три приховані відділення, металева монетниця та п'ятнадцять секцій для пластикових карток (одна прозора). Гаманець поєднує в собі стиль, якість та функціональність. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 15 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴










